Designerskie AGD. Test czajnika Casa Bugatti Vera

 

Czajnik Bugatti Vera to przykład na to, że sprzęt AGD może być piękny i bezkompromisowy. Już samo opakowanie czajnika zwróciło naszą uwagę. Casa Bugatti to marka premium. 

Po wyjęciu z opakowania Vera okazał się nie tylko bardzo ładny ale także solidnie wykonany. Do testów wykorzystaliśmy czajnik w kolorze czarnym, zwracający uwagę matowym wykończeniem. Pozostałe kolory tego modelu wykończone są w tzw. satynie. Dostępna jest także wersja chromowana wykończona "na wysoki połysk". Efektowna jest rączka czajnika zawierająca sporych rozmiarów wyświetlacz pokazujący aktualną temperaturę w czajniku oraz poziom wody. Wyświetlacz może także pokazywać aktualną godzinę.

Jednak wygląd to nie wszystko. Czajnik gotuje wodę szybko i dosyć cicho. Także funkcje oferowane przez Bugatti Vera są unikatowe. Jest tu coś dla wygodnych - czajnik będzie gotował wodę o określonej przez nas porze. Nie musimy o tym pamiętać, urządzenie włączy się samodzielnie, wystarczy je tylko odpowiednio zaprogramować. Jest też coś dla miłośników zielonej herbaty, którą należy zaparzać w temperaturze 80-85 stopni. Czajnik można zaprogramować tak aby wyłączał się po podgrzaniu wody do zadanej temperatury. Funkcję tą z pewnością docenią także młode mamy :-)

Podsumowując, uroda, jak i funkcjonalność czajnika Bugatti Vera czynią z niego doskonałego kompana w kuchni. To także dobry pomysł na prezent dla miłośników designu Made in Italy.

Obejrzyj czajniki Bugatti Vera dostępne w All4home