Pandemia koronowirusa a terminy realizacji zamówień

 

Epidemia koronawirusa dotknęła wszystkie branże zarówno w Polsce jak i w całej Europie. Niestety dotyczy to także branży Home Decor. Od kilku miesięcy branża nieustannie boryka się z brakami produktów w magazynach producentów. Fabryki muszą odrobić zaległości powstałe w okresie Lock-Downu, dlatego ilość produktów dostępnych w Europie jest w chwili obecnej ograniczona. Dotyczy to zarówno naszego sklepu jak i innych punktów detalicznych w Polsce i w Europie, magazynów dystrybucyjnych i magazynów centralnych producentów znajdujących się w Europie. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi dostawcami i podejmujemy wszystkie możliwe działania, aby zachować płynność dostaw.

All4home dokłada wszelkich starań aby informacje o dostępności produktów prezentowane na stronie były jak najbardziej aktualne. Należy jednak założyć, iż w obecnej sytuacji może zdarzyć się, iż termin realizacji zamówienia wydłuży się. Niestety sytuacja ta jest w pełni od nas niezależna.

Zachęcamy zatem do upewnienia się na temat orientacyjnego terminu realizacji zamówienia. Chętnie udzielimy wszelkich informacji na temat dostępności produktu a także na temat jego cech i funkcji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zespół All4home