Yamazaki czyli japońska sztuka prostoty w Twoim domu

 

Uwielbiamy japoński design. Nie ukrywamy! To esencja minimalizmu pozbawionego zbędnych ozdobników i dodatków. Dodatki do domu od marki Yamazaki są niezwykle pomysłowe i przydadzą się w każdej kuchni, łazience lub w salonie. Nam w szczególności przypadły do gustu nowe dozowniki do płynu Yamazaki Push Tower. Ten pomysłowy dozownik dozuje płyn bezpośrednio na gąbkę. Innym produktem, który skradł nasze serce jest regał na kółkach Yamazaki Rolling Slim. Ten niewielki, wielofunkcyjny mebel może stanąć w dowolnej łazience, lub wypełnić przestrzeń w kuchni, będąc nie tylko praktycznym miejscem do przechowywania ale także efektowną dekorację wnętrza. Wśród produktów Yamazaki znajdziecie także dobrze znane, trwałe parasolniki Nest i minimalistyczne stoliki boczne. Zachęcamy do obejrzenia pełnej oferty marki Yamazaki.

Mogą Cię także zaintersować

Nadchodzi czas na grilla a z nim Lotusgrill. Teraz w promocji -15%

Nadchodzi czas na grilla a z nim Lotusgrill. Teraz w promocji -15%

Wiosna za pasem a z nią czas na korzystanie z balkonów, tarasów i ogródków. To także tradycyjny czas na grilla. Z okazji rozpoczynającego się sezonu mamy dla Was ofertę specjalną. Wszystkie grille i akcesoria niemieckiej marki Lotusgrill dostępne są z rabatem 15%. Warto się spieszyć gdyż promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Dywany Louis de Poortere kolekcja 2022 już dostępna w All4home

Dywany Louis de Poortere kolekcja 2022 już dostępna w All4home

Od dzisiaj dostępne są już nowe dywany kolekcji 2022 belgijskiej marki Louis de Poortere. Nam w szczególności spodobały się kolekcje Dedalo, Stellar oraz Baobab. Na uwagę zasługuje także dywan Atlantic Streaks Jefferson i Mad Man liberty gold. Dywany Louis De Poortere są znane w całej Europie. Wartość produktów docenili projektanci najbardziej prestiżowych budynków na całym...