Blok z kompletem noży i ostrzałką Robert Welch Signature 6 szt

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Robert Welch
  • Dostępność: Zwykle wysyłamy w 7-10 dni roboczych
  • szt.
  • Cena katalogowa: 1 942,00 zł
  • Rabat: -233,04 zł (12 %)
  • 1 708,96 zł

Odkryj nasze kody rabatowe i sprawdź czy możesz kupić ten produkt taniej. Kliknij po więcej informacji...

Każdy produkt z naszej oferty objęty jest minimum dwuletnią gwarancją. Niektóre produkty posiadają także wieloletnie gwarancje producenta. Zapytaj nas o gwarancję na wybrany produkt.

Masz 14 dni na zwrot. Uprawnienie do zwrotu przysługuje Konsumentowi a więc osobie fizycznej dokonującej zakupów niezwiązanych z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Zestaw składający 6 noży w bloku z ostrzałką z kolekcji z kolekcji Signature brytyjskiej marki Robert Welch. Ostrza noży wykonano z jednego kawałka specjalnie utwardzanej, niemieckiej stali nierdzewnej DIN 1.4116. Ostrza wykonywane są ręcznie metodą japońską. Kąt nachylenia ostrza 15° czyni je niezwykle ostrymi. Ergonomiczna, antypoślizgowa rękojeść jest wytwarzana z wytrzymałego tworzywa DuPont™ metodą iniekcji, dzięki temu rękojeść wykonana jest z jednolitego kawałka tworzywa, co wyeliminowało potrzebę nitowania, zwiększając walory estetyczne. Blok do przechowywania wykonany jest z czarnego, matowego tworzwa ABS, u góry wykończony obręczą z polerowanej stali nierdzewnej. Otwory, w które chowane są noże, wyposażono w magnesy. Sprzyja to precyzyjnemu i bezpiecznemu umieszczaniu noży na ich miejscach. Dzięki temu systemowi noże nie tępią się gdyż chroniona jest powierzchnia tnąca noża. W bloku zamontowana jest ostrzałka do noży zaopatrzona w ceramiczne tarcze ostrzące. To praktyczne rozwiązanie pomaga utrzymać noże w pełni gotowości do cięcia. Producent zaleca ręczne mycie noży i przecieranie bloku wilgotną szmatką.

Wymiary noży:
nóż do chleba - długość 22 cm
nóż do krojenia mięsa - długość 23 cm
nóż szefa kuchni - długość 14 cm
nóż uniwersalny - długość 14 cm
nóż ząbkowany - długość 12 cm
nóż do warzyw - długość 8 cm

Materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne
Kolor:
czarny, srebrny
Projekt: 
Roberrt Welch
Nagroda: 
QUEEN’S AWARD FOR ENTERPRISE