Blok z kompletem noży Robert Welch Signature 4 szt orzechowy

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Robert Welch
  • Dostępność: Zwykle wysyłamy w 1-3 dni robocze
  • szt.
  • Cena katalogowa: 1 060,00 zł
  • Rabat: -127,20 zł (12 %)
  • 932,80 zł

Odkryj nasze kody rabatowe i sprawdź czy możesz kupić ten produkt taniej. Kliknij po więcej informacji...

Każdy produkt z naszej oferty objęty jest minimum dwuletnią gwarancją. Niektóre produkty posiadają także wieloletnie gwarancje producenta. Zapytaj nas o gwarancję na wybrany produkt.

Masz 14 dni na zwrot. Uprawnienie do zwrotu przysługuje Konsumentowi a więc osobie fizycznej dokonującej zakupów niezwiązanych z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Zestaw składający się z 4 noży w bloku z kolekcji Signature brytyjskiej marki Robert Welch. Blok wykonany z najlepszej jakości forniru drewna orzechowego. W wersji limitowanej dostarczany z 4 niezbędnymi nożami kuchennymi linii Signature. Innowacyjna konstrukcja bloku wraz z połączeniem najwyższej jakości materiałów sprawia, że jest to praktyczny i efektowny dodatek w kuchni. Blok zawiera cztery przegrody wykonane z tworzywa ABS do bezpiecznego przechowywania noży. W każdej z przegród znajduje się magnes, który przyciąga grzbiet noża do bloku, zapobiegając uszkodzeniu krawędzi tnącej podczas wkładania lub wyjmowania noży. Każdy nóż wykonany jest z jednego kawałka specjalnie utwardzanej, niemieckiej stali nierdzewnej DIN 1.4116. Ostrze wykonane jest ręcznie metodą japońską i ma kąt nachylenia 15° co czyni je niezwykle ostrym. Ergonomiczna, antypoślizgowa rękojeść jest wytwarzana z wytrzymałego tworzywa sztucznego DuPont™ metodą iniekcji, dzięki temu rękojeść wykonana jest z jednolitego kawałka tworzywa, co wyeliminowało potrzebę nitowania zwiększając walory estetyczne. W testach przeprowadzonych przez niezależną organizację CATRA (Cutlery and Allied Trades Research Association) noże Signature dostały ocenę „doskonały” we wszystkich kategoriach. Tylko 1% spośród 427 ocenianych noży osiągnęło podobny wynik. W kolekcji Signature dostępne są noże o różnorakich rozmiarach i przeznaczeniu. Produkt, dzięki estetycznemu opakowaniu, idealnie nadaje się na prezent.

Wymiary noży:
nóż do chleba - długość 22 cm
nóż szefa kuchni - długość 16 cm
nóż uniwersalny - długość 14 cm
nóż do warzyw - długość 10 cm

Materiał: tworzywo, stal nierdzewna, ABS
Kolor:
brązowy
Wymiary: 
21.8 X 13 X 30 cm
Projekt: 
Robert Welch