Bransoleta rozciągana Srebrna HQ  12 do 16 mm 111S-12/16
  • Watch the product:
  • Add feedback:
  • Code: VIV_4869
  • Availability: 1 working day
  • pcs.
BUY NOW AND CREATE YOUR DREAM HOME. DO IT NOW IN 3 SIMPLE STEPS.
You can pay for your purchases with credit card or bank transfer.
Opis:
  • Kolor: srebrny
  • Materiał: stal
  • Rozciągana bransoleta z regulacją szerokości mocowania przy teleskopie
Wymiary:
  • Szerokość przy mocowaniu - teleskopie: 12 do 16 mm
  • Długość: 155 mm
  • Długość maksymalna po rozciągnięciu ( należy dodać rozmiar koperty): 240 mm
  • Grubość bransolety: 2,7 mm