Bransoleta rozciągana Złota HQ 18 do 22 mm 112G-18/22
- Dodaj do przechowalni:
- Dodaj recenzję:
- Kod: VIV_4872
- Dostępność: Zwykle wysyłamy w 1 dzień roboczy
Historia ceny
- szt.
PRODUKT BEZ PROMOCJI? ODKRYJ KOD RABATOWY 5%!
KUP TERAZ I STWÓRZ SWÓJ WYMARZONY DOM.
ZRÓB TO TERAZ W 3 PROSTYCH KROKACH.
WYBIERZ WYGODNĄ DOSTAWĘ.
ZAPŁAĆ PROSTO I BEZPIECZNIE.
CIESZ SIĘ PRAWEM ZWROTU DO 14 DNI.
Dobrze wybrałeś. Jeśli jednak zwrócisz produkt w terminie do 14 dni otrzymasz pełny zwrot.
Opis:
- Kolor: złoty
- Materiał: stal
- Rozciągana bransoleta z regulacją szerokości mocowania przy teleskopie
Wymiary:
- Szerokość przy mocowaniu - teleskopie: 18 - 22 mm
- Długość: 165 mm
- Długość maksymalna po rozciągnięciu ( należy dodać rozmiar koperty): 255 mm
- Grubość bransolety: 2,7 mm