Bransoleta rozciągana Srebrna HQ 12 do 16 mm 102S-12/16
- Dodaj do przechowalni:
- Dodaj recenzję:
- Kod: VIV_4839
- Dostępność: Zwykle wysyłamy w 1 dzień roboczy
Historia ceny
- szt.
PRODUKT BEZ PROMOCJI? ODKRYJ KOD RABATOWY 5%!
KUP TERAZ I STWÓRZ SWÓJ WYMARZONY DOM.
ZRÓB TO TERAZ W 3 PROSTYCH KROKACH.
WYBIERZ WYGODNĄ DOSTAWĘ.
ZAPŁAĆ PROSTO I BEZPIECZNIE.
CIESZ SIĘ PRAWEM ZWROTU DO 14 DNI.
Dobrze wybrałeś. Jeśli jednak zwrócisz produkt w terminie do 14 dni otrzymasz pełny zwrot.
Opis:
- Kolor: srebrny
- Materiał: stal
- Info: Rozciągana bransoleta z regulacją szerokości mocowania przy teleskopie
Wymiary:
- Szerokość przy mocowaniu - teleskopie: 12 do 16 mm
- Długość: 155 mm
- Długość maksymalna po rozciągnięciu ( należy dodać rozmiar koperty): 240 mm
- Grubość bransolety: 3,0 mm