Formy płatności

Za zakupy dokonane w All4home można zapłacić na kilka sposobów. W każdym przypadku dbamy o bezpieczeństwo danych, korzystając z renomowanych partnerów realizujących transakcję. Niezależnie od wybranej formy płatności, nasz system został skonfigurowany tak aby zapewnić nie tylko bezpieczeństowo ale także maksymalnie ułatwić dokonanie zapłaty za zakupy.

Płatność przelewem

Najpopularniejsza i najchętniej stosowana przez naszych Klientów forma płatności. Można jej dokonać poprzez przelew elektroniczny za pośrednictwem Twojego systemu bankowego on-line lub też w siedzibie banku. Prosimy pamiętać, iż towar jest wysyłany w momencie zaksięgowania płatności na naszym koncie. Poniżej podajemy dane konta na które należy dokonywać płatności. W tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia. 

Dane konta bankowego do przelewu

ALL4HOME WYPOSAŻENIE WNĘTRZ
ul. Galicyjska 12
32-091 Michałowice
Rachunek bankowy: PL 54 1050 1445 1000 0090 7708 9226 ING Bank Śląski S.A. 

Przelew on-line i płatność kartą za pośrednictwem Przelewy24

System Przelewy24 umożliwia opłacenie zamówienia szybkim i bezpiecznym przelewem internetowym lub kartą kredytową. W ramach systemu dostępne są szybkie przelewy ze 134 banków oraz płatności kartami większości systemów (np. Mastercard, Visa). Proponowane formy płatności są zabezpieczone w najwyższym stopniu. Ta metoda płatności skraca realizację zamówienia, gdyż sklep otrzymuje informację o płatności niezwłocznie po jej dokonaniu przez Klienta. System dostępny jest 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

Przelew on-line i płatność kartą za pośrednictwem PayU

Za pośrednictwem systemu PayU (dawniej płatności.pl) możesz zapłacić za zakupy przelewem internetowym z większości banków działających w Polsce oraz przy użyciu kart kredytowych Visa, MasterCard i Diners Club. Transakcje obsługiwane przez system PayU zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Najnowsze metody szyfrowania danych w pełni gwarantują niezawodność dokonywanych transakcji. Płacąc "szybkim przelewem" (np. przez mTransfer) w naszym sklepie nie pozostawiasz żadnych danych bankowych, nazwy banku, numeru konta. Płatność przelewem odbywa się przez stronę banku, który zapewnia bezpieczeństwo transakcji. W przypadku płacenia kartą kredytową, dane karty podajesz na specjalnej stronie PayU. W takim przypadku All4home nie otrzymuje informacji dotyczących Twojej karty, a jedynie potwierdzenie autoryzacji.

Płatność ratalna w systemie PayPo

Dzięki PayPo za zamówione produkty możesz zapłacić za 30 dni lub w wygodnych 4 ratach. Decyzja o odroczeniu płatności przyznawana jest w czasie krótszym niż 10 sekund. Klient, który przychodzi pierwszy raz do PayPo i nie ma żadnej historii płatności, otrzymuje limit transakcji od 10 do 2000 zł. Masz 30 dni na opłacenie zakupów, w tym czasie RRSO wynosi 0%, a więc nie ponosisz żadnych kosztów. Jeśli zdecydujesz się spłacać zakup w elastycznych ratach, to oprocentowanie zależy przede wszystkim od kwoty transakcji. O kosztach ewentualnych rat, zostaniesz poinformowany już w drugim kroku płatności przez PayPo, w potwierdzeniu sms i e-mail otrzymasz informację, o spłacie w terminie 30 dni z oprocentowaniem 0% a potem 4-6 rat z informacją o RRSO.

Płatność ratalna przez system PayU

Za pośrednictwem systemu PayU możesz skorzystać z rozłożenia płatności za zamówienie na wygodnie raty. Aby skorzystać z rat wybierz w koszyku płatność przez system PayU. Po złożeniu zamówienia i przekierowaniu do systemu PayU wybierz płatność ratalną i wypełnij krótki formularz. Operator systemu PayU poinformuje Cię o decyzji i przyznaniu rat.