Koszty dostawy

Produkty zakupione w All4home są dostarczane firmami kurierskimi Inpost, FedEx, GLS, DHL lub DPD. W przypadku mebli, dostawa następuje wyspecjalizowaną firmą spedycyjną. Standardowo kurierzy doręczają paczki z zakupami w godzinach pracy (tj. od 8.00 do 17.00). Każdy z Klientów ma prawo do otworzenia paczki oraz do sprawdzenia jej zawartości pod kątem zgodności z zamówieniem i stanu produktów w obecności kuriera. W przypadku pojawnienia się uszkodzeń transportowych należy spisać protokół uszkodzeń i przekazać go kurierowi a informację o tym fakcie przesłać do nas.

Bezpłatna dostawa już od 300 zł

Jeśli kwota zakupów przekroczy 300 zł dostarczymy je na wskazany adres bez kosztów dostawy. Bezpłatna dostawa obowiązuje na terenie Polski.

Dla zamówień o wartości poniżej 300 zł koszt dostawy wynosi 18,90 zł

W przypadku płatności przy odbiorze, do kosztów dostawy doliczana jest opłata pobraniowa w wysokości 5 zł.

Powyżej przedstawione koszty dotyczą przesyłek bezpośrednio związanych z realizacją zamówienia. W przypadku przesyłek niezwiązanych bezpośrednio z realizacją zamówienia, koszt przesyłki o standardowych wymiarach to 30 zł.

Dostawa mebli

Koszt dostawy większych mebli (np. duże stoły, garderoby) wynosi 70 zł. Pracownicy All4home kontaktują się z Klientem po otrzymaniu przez nas zamówienia celem ustalenia szczegółów dotyczących dostawy i płatności. W przypadku większości mebli o dużych gabarytach lub wadze (np. stoły, większe szafki), dostawa następuje wyspecjalizowaną firmą spedycyjną. Zapewnia to bezpieczną dostawę mebli bez uszkodzeń. Prosimy jednak zwrócić uwagę, iż kierowcy nie świadczą usługi wniesienia mebli do budynków. W przypadku zainteresowania usługą wniesienia prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

Śledzenie przesyłek

Po wysłaniu zamówionych produktów, przesyłamy e-mailem numer przesyłki i nazwę firmy kurierskiej/spedycyjnej doręczającej zakupy. Dzięki numerowi przesyłki możesz śledzić drogę paczki.

Termin realizacji zamówienia

Orientacyjny termin wysyłki danego produktu podany jest przy każdym z przedmiotów. Jeśli w zamówieniu dodano kilka produktów, całość zostanie wysłana po skompletowaniu zamówienia. Dane podane na stronie są orientacyjne. Dokładamy wszelkich starań aby informacje o dostępności produktów prezentowane na stronie były jak najbardziej aktualne. Należy jednak założyć, iż w obecnej sytuacji spowodowanej lock-downem w fabrykach oraz kryzysem logistycznym w większości branż, może zdarzyć się, iż termin realizacji zamówienia wydłuży się. Czytaj więcej...