Koszty dostawy

Produkty zakupione w All4home są dostarczane firmami kurierskimi Inpost, FedEx, GLS, DHL lub DPD. W przypadku mebli, dostawa następuje wyspecjalizowaną firmą spedycyjną. Standardowo kurierzy doręczają paczki z zakupami w godzinach pracy (tj. od 8.00 do 17.00). Każdy z Klientów ma prawo do otworzenia paczki oraz do sprawdzenia jej zawartości pod kątem zgodności z zamówieniem i stanu produktów w obecności kuriera. W przypadku pojawnienia się uszkodzeń transportowych należy spisać protokół uszkodzeń i przekazać go kurierowi a informację o tym fakcie przesłać do nas.

Bezpłatna dostawa już od 300 zł

Jeśli kwota zakupów przekroczy 300 zł dostarczymy je na wskazany adres bezpłatnie. Bezpłatna dostawa obowiązuje na terenie Polski.

Koszty dostawy kurierskiej wynoszą:

- 0 zł - dla zakupów powyżej 300 zł
- 20 zł - dla zakupów o wartości od 100 zł do 300 zł
- 30 zł - dla zakupów o wartości do 100 zł

W przypadku płatności przy odbiorze, do kosztów dostawy doliczana jest opłata pobraniowa w wysokości 20 zł.

Powyżej przedstawione koszty dotyczą przesyłek bezpośrednio związanych z realizacją zamówienia. W przypadku przesyłek niezwiązanych bezpośrednio z realizacją zamówienia, koszt przesyłki o standardowych wymiarach to 30 zł.

Dostawa mebli

Koszt dostawy większych mebli (np. duże stoły, garderoby) wynosi 70 zł. Pracownicy All4home kontaktują się z Klientem po otrzymaniu przez nas zamówienia celem ustalenia szczegółów dotyczących dostawy i płatności. W przypadku większości mebli o dużych gabarytach lub wadze (np. stoły, większe szafki), dostawa następuje wyspecjalizowaną firmą spedycyjną. Zapewnia to bezpieczną dostawę mebli bez uszkodzeń. Prosimy jednak zwrócić uwagę, iż kierowcy nie świadczą usługi wniesienia mebli do budynków. W przypadku zainteresowania usługą wniesienia prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

Śledzenie przesyłek

Po wysłaniu zamówionych produktów, przesyłamy e-mailem numer przesyłki i nazwę firmy kurierskiej/spedycyjnej doręczającej zakupy. Dzięki numerowi przesyłki możesz śledzić drogę paczki.

Termin realizacji zamówienia

Przy każdym z produktów podajemy informację o dostępności. Informacje podane na kartach produktów mają charakter informacyjny. Dokładamy wszelkich starań aby informacje o dostępności były jak najbardziej aktualne. Ze względu na fakt ciągłej rotacji na magazynach dostawców rzeczywisty termin realizacji zamówienia zostaje podany w e-mailu, niezwłocznie po potwierdzeniu fizycznej dostępności produktu na magazynie.