Ceramiczny nóż do porcjowania Kyocera Gen 13cm

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Kyocera
  • Dostępność: Zwykle wysyłamy w 7-10 dni roboczych
  • szt.
  • 215,00 zł

Odkryj nasze kody rabatowe i sprawdź czy możesz kupić ten produkt taniej. Kliknij po więcej informacji...

Każdy produkt z naszej oferty objęty jest minimum dwuletnią gwarancją. Niektóre produkty posiadają także wieloletnie gwarancje producenta. Zapytaj nas o gwarancję na wybrany produkt.

Masz 14 dni na zwrot. Uprawnienie do zwrotu przysługuje Konsumentowi a więc osobie fizycznej dokonującej zakupów niezwiązanych z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Ceramiczny nóż do porcjowania z kolekcji Gen japońskiej marki Kyocera. Japoński uniwersalny nóż, przeznaczony do krojenia ziół, warzyw, filetów z mięsa i ryb. Lekka i doskonale wyważona konstrukcja sprawia, że monotonne zadania, jak siekanie ziół czy szatkowanie warzyw, stają się dla kucharza mniej męczące. Wyjątkowo ostre ostrze wykonane z ceramiki cyrkonowej, cięte ręcznie. Dzięki ceramicznemu ostrzu wszystkie produkty, zwłaszcza warzywa i owoce, pozostają pełne witamin i oryginalnego smaku nawet po kontakcie z nożem. Nożem ceramicznym można kroić sałatę, obierać i kroić ogórki oraz inne warzywa i owoce bez obaw o ich smak i wartości odżywcze. Szlachetna ceramika marki Kyocera jest niezwykle wytrzymała, twarda i staje się zdrową alternatywą dla tradycyjnych stalowych noży. Dla zapewnienia długowieczności należy pamiętać aby myć noże ręcznie gdyż zmywarki tępią ostrza.

Materiał: ceramika, tworzywo ABS
Kolor: biały, czarny
Długość całkowita: 26 cm
Długość ostrza: 13 cm
Projekt: Kyocera